Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Rentgen duše

Publikováno: 12.01.2016

Jako rentgen duše označuji osobní horoskop každého člověka. K sestavení horoskopu je nutné znát přesná data narození: datum, místo a čas narození. Někdy se stává, že člověk nezná čas narození. Je možné čas narození dohledat. Někdy je napsaný na kartičce evidující data očkování (očkovací průkaz), někdy je v lékařské kartě, jindy v záznamech porodnice nebo na matrice.

Rentgen_duše_Osobní_horoskopJakmile jsou známá 3 data narození (datum, místo, čas), je možné sestavit osobní horoskop, rentgen duše. Osobní horoskop má celoživotní platnost. To znamená, že vypovídá o celém životě člověka, respektive o jeho možnostech, nadáních, schopnostech, ale také životních úkolech a výzvách, kterým je člověk vystavený.

Rentgen duše označuji osobní horoskop proto, že nabízí skutečný a nezkreslený pohled do nitra člověka. Vnímání sebe sama může být zkreslené a ovlivněné působením výchovy, rodičů, životních událostí, minulých vztahů, apod.

Osobní horoskop je jako truhlice plná informací, které pomáhají poznat, objasnit a především pochopit vzorce chování, způsob myšlení i emocionálních reakcí, tendencí k jistému typu rozhodnutí, životnímu postoji a mnoho dalšího. Osobní horoskop může dokonce objasnit sklon k určitému onemocnění a ukázat na pravou příčinu vzniku potíží.

Osobní horoskop také ukazuje možné životní nástrahy a především životní úkoly, lekce, které má člověk během života zvládnout. Jakmile člověk získá toto poznání, může daleko víc porozumět situacím, které se mu neustále v životě opakují. Dokonce může změnit pohled na problémy, které člověka v životě potkávají, protože se odhalí příčina potíží. Pomáhá i porozumění tomu, co se má skrze problémy člověk naučit.

Problém je problémem pouze v případě,

kdy mu nerozumíme a nevíme si s ním rady.

Jakmile hádanku problému rozluštíme,

poznáme i řešení problému.

S pomocí získaných informací je možné provádět individuální poradenství nebo terapii s konkrétním člověkem. Nedochází tak k opakování obecných postupů, ale naopak k vytvoření konkrétního postupu pro každého klienta zvlášť. Každý člověk potřebuje jiný přístup, což se často ukazuje na tom, že u každého z mých klientů musím používat zcela individuální slovník a způsob hovoru.

Každý rozhovor je skutečně originál a není možné paušálně opakovat jednotlivé postupy. Každý člověk je jiný, každý člověk má své vlastní starosti a problémy, i když se na první pohled mohou zdát být stejné jako u souseda, kamarádky nebo kolegy v práci. Každý člověk proto potřebuje jiný styl práce, přístupu, rozhovorů i terapie.

Rentgen_duše_poradenstvíOsobní horoskop označuji za rentgen duše, protože nezkresleně objasňuje řadu životních událostí, ale především osobního přístupu k nim. Tím nabízí i konkrétní možnosti řešení situací nebo problémů, které člověk v životě řeší.

Podobně jako rentgen lékařský odhalí, co se ukrývá uvnitř těla, rentgen duše v podobě osobního horoskopu odhaluje nitro člověka. Pomáhá ukázat cestu sama k sobě i k nejlepšímu životu, který má člověk možnost prožít. Rentgen duše, osobní horoskop, je proto cenným nástrojem, který používám při práci s klientem.

Usnadňuje společnou práci tím, že nedovoluje žádné hádání a hledání, kde se asi skrývá příčina životních potíží. Naopak:

Osobní horoskop ukazuje na původ problémů a vysvětluje,

co se musí člověk naučit, co zpracovat, na čem pracovat, co rozvinout

jak přistupovat sám k sobě i svému životu

se všemi jeho nástrahami, překážkami, stejně jako příležitostmi a možnostmi.

Spojení osobního horoskopu s terapií je nepopiratelně přínosné. Když rentgen lékaři ukáže, kde v těle je přesně problém, může se nastavit ideální léčba. Podobně, když osobní horoskop ukáže, kde v nitru, v duši, v mysli je problém, můžeme podstoupit nejlepší způsob nápravy a uzdravení klientova života nebo nasměrovat osobní rozvoj či duchovní růst.

Sdílejte článek se svými přáteli, děkujeme.


Související články na téma Osobní rozvoj, terapie nebo astrologie najdete následovně:

Terapie ve Feng Shui Terapii.

Články na téma Terapie.

Články na téma Astrologie.

Přihláška na vstupní konzultaci.

Přihláška na Astrologickou konzultaci.

 

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová