Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Vonné tyčinky ve Feng shui

Publikováno: 10.07.2011

Vonné tyčinky jsou speciálním Feng shui pomocníkem na čištění energie prostoru. Doporučuji používat vonné tyčinky denně. Není třeba čekat na těžké časy, kdy jste zatíženi smůlou, nezdarem, nemocí, rozpadem vztahu a mnoha dalšími nepříjemnostmi. Prevence je projevem duchovní zralosti a moudrosti. Naučte se používat vonné tyčinky.Vonne_tycinky

V článku Co přinese rok 2012 podle Feng shui a čínského horoskopu se můžete podle svého čínského znamení dozvědět, jaký rok vás čeká, zda dobrý a úspěšný nebo naopak. Velmi špatný rok plný nepříjemností, nehod, nešťastných náhod a pověstného „v nevhodný čas na špatném místě" čeká např. lidi narozené v roce Kohouta nebo Králíka. V tomto případě je nejvhodnější cestou použití doporučených ochranných symbolů uvedených ve zmiňovaném článku Rok 2011 podle Feng shui a čínského horoskopu. Další pomocí jsou mocné očistné techniky, ke kterým patří vonné tyčinky.

Feng shui očistné techniky

jsou mnohem jednodušší, než si většina lidí myslí. Používání vonných tyčinek je teď navíc o tolik snadnější, protože pro vás připravuji přehled vonných tyčinek s jejich nejvhodnějším způsobem užití. To znamená rozdělení vonných tyčinek na základě jejich vůní, abyste mohli tyčinky pálit a energii interiéru čistit přesně podle požadovaného účinku. Vonné tyčinky se základními informacemi najdete již teď na e-shopu v kategorii Vonné tyčinky.

Santalové vonné tyčinky

Podstatou všech vonných tyčinek jsou santalové tyčinky z řady Satya. Na e-shopu a v připravovaných článcích postupně najdete všechny tyčinky, které potřebujete. Santalové tyčinky jsou přímo zaměřené na základní čistění energie, její léčbu a vysvěcení.

Energie v prostoru ošetřeném santalovými vonnými tyčinkami Satya pomáhá zvyšovat odolnost proti nemocem. Santalové vonné tyčinky podporují vůli, ctižádost. Drží v prostoru klidnou atmosféru vhodnou pro koncentrovanou práci, meditaci, cvičení jógy, terapie, masáže a veškerou léčbu. Zejména pokud je v rodině, domácnosti nebo v prostoru někdo nemocný, nedaří se vám, nebo trpíte-li vyčerpaností, neschopností se posunout dál, neúspěchem, potřebujete santalové vonné tyčinky Satya.

Santalové tyčinky se užívají s úspěchem proti hádkám, sporům, nepřátelství, neboť pomáhají k usmíření znepřátelených či znesvářených lidí. V pracovní nebo studijní oblasti se používají jako pomoc proti neúspěchu. V oblasti zdraví se santalové tyčinky používají proti nemocem, strachům a depresi.

Indicke_vonne_tycinkyCítíte-li, že se vám nedaří, že je těžké dál věřit ve změnu k lepšímu, nebo si přejete podpořit stálý úspěch, zdraví a pevné vztahy, provádějte Feng shui čištění energie prostoru co nejčastěji. Začít můžete s vonnými tyčinkami Satya, které najdete na e-shopu Feng Shui Terapie.

Vonnou tyčinku vyndejte z krabičky, zapalte, plamen sfoukněte a doutnající tyčinku vložte do stojánku na vonné tyčinky, nebo do hlíny v květináči tak, aby popel z tyčinky mohl volně padat. Vždy dbejte na bezpečnost při práci s ohněm a hořlavým materiálem. Pozor dejte především na doutnající vonné tyčinky v přítomnosti malých dětí nebo zvířecích mazlíčků.

Z Feng shui by vás mohlo dále zajímat:

Další články o Feng shui.

Přednášky Feng shui pro praktické použití. 

Symboly a pomůcky Feng shui na e-shopu.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová