Buddha soucitu

Buddha soucitu
Pro zvětšení rozklikněte
Buddha sedí na lotosu, který symbolizuje čistotu, upřímnost a dobro. Buddha soucitu je zdrojem klidu, harmonie, vyrovnanosti, moudrosti a lásky. Opravdový soucit znamená pochopení, porozumění utrpení a problémů vlastních i druhých lidí. Skutečný soucit se víc podobá lásce matky ke svému dítěti, které se snaží chránit a pomáhat mu.

Každý občas prochází těžkým obdobím života, kdy potřebuje pomoc, radu, podporu. Buddha soucitu dává potřebný vnitřní klid důležitý k soustředění se na problém a nalezení racionálního řešení. Jeho soucit je spojením moudrosti a lásky. Pokud se dokážete podívat na trápení, starosti nebo nepříjemnosti života s odstupem, klidní a soustředění, objeví se před vámi možnosti vyřešení situace nebo vašeho stavu. Buddha soucitu pomáhá uvidět světlo, i když máte pocit, že jste v nejhorším období svého života. Vrátí vám naději a schopnost jít dál, ustát trápení a vyřešit starosti.

Buddha soucitu ovšem pomáhá všem, i lidem, kteří neprochází těžkým obdobím. Rozvíjí v každém člověku jeho dobré stránky a vlastnosti, pomáhá udržet tichou radost a vyrovnanost v duši. Stačí se na něj několik okamžiků dívat a sami ucítíte příval tichého klidu a pokoje ve svém nitru.

Buddhu soucitu můžete postavit do obývacího pokoje nebo do ložnice, nikdy však přímo na zem. Udělejte mu místu tam, kde s ním budete moci rozmlouvat nebo čerpat jeho soucitnou lásku a hlubokou moudrost vnitřního klidu.
Popis produktu
Šířka: 7,4
Délka: 8,2 cm
Výška: 12 cm
Váha: 270 g
Materiál: Pryskyřice
Kód: 800500101

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání 1 týden.

Cena: 1190 Kč        Dostupnost: Skladem       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Dzi - 2 a 5 oké Dzi s růženínem a achátem

Cena: 3990 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Dvě nebeské perly vás obalí pláštěm lásky a prosperity. Nádherná kombinace vzácných Dzi, růženínu a achátu.

Indické vonné tyčinky Hem Honey - med

Cena: 38 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Prevence proti přepracování, vyčerpání, zhroucení nebo rozvoji vážného onemocnění. Nabízí udravení, regeneraci a obnovení sil.

Plachetnice - brož

Cena: 53705 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Plachetnice naložená zlatem přináší bohatství. Na klopě k vám připlouvá obchodní štěstí.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová