Buddha soucitu

Buddha soucitu
Pro zvětšení rozklikněte
PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Buddha sedí na lotosu, který symbolizuje čistotu, upřímnost a dobro. Buddha soucitu je zdrojem klidu, harmonie, vyrovnanosti, moudrosti a lásky. Opravdový soucit znamená pochopení, porozumění utrpení a problémů vlastních i druhých lidí. Skutečný soucit se víc podobá lásce matky ke svému dítěti, které se snaží chránit a pomáhat mu.

Každý občas prochází těžkým obdobím života, kdy potřebuje pomoc, radu, podporu. Buddha soucitu dává potřebný vnitřní klid důležitý k soustředění se na problém a nalezení racionálního řešení. Jeho soucit je spojením moudrosti a lásky. Pokud se dokážete podívat na trápení, starosti nebo nepříjemnosti života s odstupem, klidní a soustředění, objeví se před vámi možnosti vyřešení situace nebo vašeho stavu. Buddha soucitu pomáhá uvidět světlo, i když máte pocit, že jste v nejhorším období svého života. Vrátí vám naději a schopnost jít dál, ustát trápení a vyřešit starosti.

Buddha soucitu ovšem pomáhá všem, i lidem, kteří neprochází těžkým obdobím. Rozvíjí v každém člověku jeho dobré stránky a vlastnosti, pomáhá udržet tichou radost a vyrovnanost v duši. Stačí se na něj několik okamžiků dívat a sami ucítíte příval tichého klidu a pokoje ve svém nitru.

Buddhu soucitu můžete postavit do obývacího pokoje nebo do ložnice, nikdy však přímo na zem. Udělejte mu místu tam, kde s ním budete moci rozmlouvat nebo čerpat jeho soucitnou lásku a hlubokou moudrost vnitřního klidu.

PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Popis produktu
Šířka: 7,4
Délka: 8,2 cm
Výška: 12 cm
Váha: 270 g
Materiál: Pryskyřice
Kód: 800500101

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 1 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Červený drak s ohnivým mečem

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Drak s ohnivým mečem je nutný pro podpoření dalšího rozvoje osobního života, kariéry, podnikání. Odřízne problémy a konflikty.

Bůh bohatství s ingotem a svitkem

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Bestseller. Bůh bohatství, Chai Shen Yeh, přináší velké štěstí, bohatství a celkovou prosperitu.

Býk (TLT)

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Symbol pomůže upevnit zdravé sebevědomí a sebejistotu. Býk vám pomůže věřit v sebe.

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová