Buddha soucitu

Buddha soucitu
Pro zvětšení rozklikněte
Buddha sedí na lotosu, který symbolizuje čistotu, upřímnost a dobro. Buddha soucitu je zdrojem klidu, harmonie, vyrovnanosti, moudrosti a lásky. Opravdový soucit znamená pochopení, porozumění utrpení a problémů vlastních i druhých lidí. Skutečný soucit se víc podobá lásce matky ke svému dítěti, které se snaží chránit a pomáhat mu.

Každý občas prochází těžkým obdobím života, kdy potřebuje pomoc, radu, podporu. Buddha soucitu dává potřebný vnitřní klid důležitý k soustředění se na problém a nalezení racionálního řešení. Jeho soucit je spojením moudrosti a lásky. Pokud se dokážete podívat na trápení, starosti nebo nepříjemnosti života s odstupem, klidní a soustředění, objeví se před vámi možnosti vyřešení situace nebo vašeho stavu. Buddha soucitu pomáhá uvidět světlo, i když máte pocit, že jste v nejhorším období svého života. Vrátí vám naději a schopnost jít dál, ustát trápení a vyřešit starosti.

Buddha soucitu ovšem pomáhá všem, i lidem, kteří neprochází těžkým obdobím. Rozvíjí v každém člověku jeho dobré stránky a vlastnosti, pomáhá udržet tichou radost a vyrovnanost v duši. Stačí se na něj několik okamžiků dívat a sami ucítíte příval tichého klidu a pokoje ve svém nitru.

Buddhu soucitu můžete postavit do obývacího pokoje nebo do ložnice, nikdy však přímo na zem. Udělejte mu místu tam, kde s ním budete moci rozmlouvat nebo čerpat jeho soucitnou lásku a hlubokou moudrost vnitřního klidu.
Popis produktu
Šířka: 7,4
Délka: 8,2 cm
Výška: 12 cm
Váha: 270 g
Materiál: Pryskyřice
Kód: 800500101

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání 1 týden.

Cena: 1190 Kč        Dostupnost: Skladem       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Šátek pěti silných manter

Cena: 5490 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Šátek obsahuje pět mocných manter - Zelená Tara mantra, mantra Amitabha, mantra Maňdžušrího, Kuan Yin mantra a mantru Om Mani Padme Hum.

Šátek s mantrou plnící přání bílý

Cena: 5490 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Na šátku jsou mocné symboly Feng Shui: slabika Om, Lotos, Dharma kolo a Mystický Uzlík, včetně mantry plnící všechna přání.

Zlatá zpívající mísa s osmi šťastnými symboly

Cena: 9490 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Zlatá zpívající mísa je zdobena 8 šťastnými symboly, které jsou zárukou štěstí. Na paličce je nejmocnější mantra světa.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová