Zvonkohra úspěchu

Zvonkohra úspěchu
Pro zvětšení rozklikněte
Zvonkohra přináší úspěch v obchodní a pracovní oblasti, pověsíte-li ji v roce 2012 doprostřed bytu, domu, kanceláře nebo obchodu.

Pověsíte-li Zvonkohru úspěchu na SZ, zesílíte a podpoříte vlastní podnikání, obchod nebo svou manažerskou pozici. Zvonkohra úspěchu pověsená na SZ vám však také poskytne podporu vlivné osoby na vedoucí pozici, pomůže získat důležité kontakty a zajistit přízeň nadřízených.

Bohatá symbolika zvonkohry přináší vyrovnání energií. Králík symbolizuje ženskou energii, páv mužskou energii, společně pak představují harmonické vyvážení polarit důležité k úspěchu. Dva sloni na zvonkohře zajišťují ochranu před podvodníky.

Na druhé straně Zvonkohry úspěchu sedí Samantabhadra na slonovi, který transformuje smůlu a negativní energii na štěstí a úspěch.

Kovové zvonkohry jsou jako jediné doporučené k instalaci v interiéru, uvnitř bytu.
Popis produktu
Šířka: 6,4 cm
Délka: 53,3 cm
Váha: 280 g
Materiál: kov
Kód: BR3428

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání 2 týdny.

Cena: 3890 Kč        Dostupnost: Na objednávku       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Buddha pod stromem Bodhi

Cena: 3990 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Ztělesnění moudrosti, soucitu, klidu a dokonalosti. Buddha je zosobněním radosti bez obav a strachu. Schopnosti si plně uvědomovat potenciál okamžiku.

Bílý Jambala - Feng shui obraz

Cena: 8990 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Feng shui obraz tibetského Jambaly s Dákyněmi, 8 symboly a mantrou zajišťuje materiální blahobyt, chrání před neštěstím, utrpením, nedostatkem.

Ochranná klíčenka se Slonem a Nosorožcem

Cena: 4690 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Ochranný talisman proti krádeži, podvodu, nehodám. Slon a nosorožec s ochrannou mantrou chrání před násilným jednáním a zlými, nepoctivými lidmi.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová