Slon Štěstí červený

Slon Štěstí červený
Pro zvětšení rozklikněte
Slon štěstí vám skutečně přinese štěstí, pomoc a podporu, kterou potřebujete. Kromě toho, že se vám začne dařit v čemkoli, co děláte, naplníte navíc své dny radostí a smíchem.

Dalším darem Červeného slona štěstí je pomoc při komunikaci. Slon štěstí Vás podpoří a pomůže zformulovat myšlenky a sdělit je druhým lidem. Je důležitý předevšim pro všechny řečníky, učitele, veřejně vystupující osoby, ale také pro každého, komu stydlivost brání projevit se ve skupině lidí.

Slon symbolizuje vzrůst, moudrost a odvahu. Slovo pro slona v čínštině - hsiang - také zní jako výraz pro premiéra, a tudíž se věří, že přináší dobré mravy, moc, sílu a všechny vlastnosti dobrého vůdce. Proto je považováno za velmi šťastné, ozdobit slony svůj domov. Tento slon má chobot pozdvižen k vítězství a ochrání vás před jakýmkoliv nebezpečím.
Popis produktu
Šířka: 9 cm
Délka: 27 cm
Výška: 26 cm
Váha: 560 g
Materiál: Pryskyřice
Kód: 008003600046

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 3190 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Velký strom bohatství - avanturín

Cena: 6190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Opravdu velký symbol peněz. Avanturín podporuje jasnost myšlení, sebevědomí, posiluje rozhodnost a vůdcovské vlastnosti.

Hory a 3 ovce - Feng shui obraz

Cena: 9690 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Feng shui obraz Hory a 3 ovce umožňuje objevit bohatství, poklad jako je stabilní příjem, zvýšení platu, nový zdroj financí.

Indické vonné tyčinky Hem Pine - Borovice

Cena: 38 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Borovice odežene černé myšlenky i nejistotu. Vyčistí staré křivdy a ublížení, aby nekazily vztah v přítomnosti. Pomůže udržet chladnou hlavu.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová