Gagát náramek

Gagát náramek
Pro zvětšení rozklikněte
Náramek Gagát je důležitým Feng shui pomocníkem po rozvodu, rozchodu, ztrátě blízkého přítele nebo po smrti v rodině. Pomáhá projít procesem truchlení, aby se nezablokoval a smutek ze ztráty drahého člověka nezpůsobil v budoucnosti nepříjemnosti. Zablokovaný smutek ze ztráty se projevuje v neuspokojivých vztazích, ale také v onemocněních, ke kterým patří například rakovina.

Gagát je velice lehký, přesto silný a účinný. Na ruce jej pocítíte jako jemný dotek, pohlazení. Dokáže absorbovat strachy, smutky, úzkosti i noční můry. Gagát se používá jako ochrana před negativní energií.

Gagát má moc zacelit rány po ztrátě, emocionální i existenciální. Právě z toho důvodu patří k silným Feng Shui talismanům pro energetické ztráty, jako jsou ztráta blízkého člověka nebo ztráta finančních zdrojů.

Zejména v případě dluhů a nesplacených půjček, pomáhá uskutečnit praktické kroky pro urovnání všech finančních závazků. Gagát stabilizuje finanční situaci a nedovolí další finanční propady. Naopak vás vede k aktivitě pro nabytí vlastních peněžních rezerv.
Popis produktu
Materiál: gagát tromlovaný
Kód: 800200123

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání 1 týden.

Cena: 180 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Žlutá hůlka moudrosti

Cena: 4790 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Podpora vědomostí, znalostí, poznání. Zpřístupní cestu k informacím, které jsou důležité pro správná rozhodnutí.

Dvě křišťálová srdce

Cena: 520 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Dvě křišťálová srdce jsou zdrojem čistoty, upřímnosti a věrnosti ve vztahu. Léčí veškeré smutky, strachy a zklamání týkající se lásky i vztahů.

Král Gesar - vlajka

Cena: 4190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Král Gesar je důležitou podporou Lung Ta, životních i duchovních sil a především úspěchu. Aktivuje ochranu, podporu, vítězství a úspěch.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová