Avanturín náramek

Avanturín náramek
Pro zvětšení rozklikněte
Náramek avanturín uklidňuje rozbouřené emoce i rozvířené myšlenky a vrací kontrolu nad situací i životem. Je proto vhodný nejen pro kritické chvíle, těžké situace nebo nesnadné vztahy, ale také pro každodenní použití proti rostoucímu stresu.

Avanturín pomáhá uvolnit napětí, vnitřní neklid i rozčilení. Velice dobře působí proti nervozitě, trémě, úzkosti. Je vyhledávaným pomocníkem ve chvílích rozhodování a nedůvěry, protože dokáže svou nebeskou energií projasnit temné strachy a obavy. Vrátí vám ztracený klid, radost, vyrovnanost a pohodu.

Náramek avanturím je Feng shui pomocníkem proti ztrátám energie. Nosíte-li náramek na ruce, chrání vás před energetickými upíry.

Avanturín má moc podpořit víru v sebe, sebevědomí a cílevědomost. Dětem a studentům pomáhá ve škole i při učení se soustředěností, probouzí v nich větší snahu.
Popis produktu
Materiál: avanturin tromlovaný
Kód: 800200126

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 180 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Indické vonné tyčinky Hem Honey - med

Cena: 38 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Prevence proti přepracování, vyčerpání, zhroucení nebo rozvoji vážného onemocnění. Nabízí udravení, regeneraci a obnovení sil.

Dorje s 9 hroty

Cena: 8490 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Dorje má moc zničit projevy ničivé Žlutá 5. Účinný symbol zejména v těžkých obdobích. Dorje s 9 hroty rozvíjí schopnost mluvit i naslouchat.

Indické vonné tyčinky Hem Vanilla - Vanilka

Cena: 38 Kč
Dostupnost:
Skladem
 

Detail

Vanilla aktivuje vás i váš život. Je Feng shui pomocníkem proti stagnaci, únavě a lenosti. Používá se pro podporu obchodu.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová