Náramky křišťál a růženín

Náramky křišťál a růženín
Pro zvětšení rozklikněte
Křišťál přináší optimismus, dobrou náladu, zdraví, naději i schopnost přijímat životní změny. Křišťál je základním kamenem vhodným k čištění energie prostoru i těla, v podobě náramku je skvělým pomocníkem a výchozím kamenem pro léčení. Nejenže křišťál léčí, ale také chrání a nabíjí novou energií. Nejsilnějším léčebným projevem křišťálu je jeho schopnost tišit neuralgické bolesti. Pomáhá při bolestech hlavy, migrénách, závratích, nevolnosti. Je skutečně obecně základním léčebným prostředkem na všechny potíže, nemoci a zdravotní problémy.

Růženín vstřebává negativitu a přináší mír, usmíření. Používá se zejména k podpoře vztahů, přátelství a lásky. Léčí emocionální bolesti, především po zradě, podvodu a zklamání. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje úzkosti i rozmrzelost. Náramek z růženínu podpoří schopnost lásky i vaši sebeúctu, sebelásku, ochrání vás před zlobou a hněvem. Růžencový náramek pomáhá léčit psychosomatické nemoci, neplodnost, nemoci pohlavních orgánů, nemoci srdce a krve, např. leukémii nebo anémii. V neposlední řadě pomáhá řešit nespavost.

Náramky růženínu a křišťálu harmonizují vztahy, kterých je každý člověk součástí. Většina nemocí vzniká na základě stresu, starostí a tlaků vzniklých z mezilidských vztahů. Náramky růženínu a křišťálu tak uleví nejen vašemu tělu, ale také přinesou do duše klid a uvolnění prostoupené láskou a nadějí, což se vše projeví ve vztazích.

Balení obsahuje 2 náramky z Růženínu a 1 náramek z Křišťálu.
Popis produktu
Váha: 40 g
Průměr: 5,5 cm
Materiál: kameny
Kód: 800200112

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 160 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Wu Luo Garuda

Cena: 6990 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Základní symbol pro uzdravení, léčbu, prevenci. Posiluje odolnost organismu, udržuje pevné zdraví, snižuje výskyt onemocnění.

Fénix

Cena: 1490 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Fénix, symbol ženské energie, přináší nové možnosti, naději, materiální pohodlí. Dává sílu pokračovat, nevzdávat se, přežít.

Klíčenka Autority

Cena: 4390 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Klíčenka je důležitá pro lidi v oblasti poradenství, investic, finančního a bankovního sektoru.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová