Mýdlo Levandule

Mýdlo Levandule
Pro zvětšení rozklikněte
Přírodní mýdlo s vůní Levandule je nesmírně příjemné. Vytvoří bohatý roztok, který zabalí vaši pokožku do voňavého, měkkého a jemného energetického obalu. Energetická ochrana mýdla vydrží po delší dobu na pokožce, kterou příjemně provoní.

Mýdlo Levandule má uvolňující, relaxační účinky. Energie Levandule pomáhá harmonizovat vztahy, především po neshodách nebo partnerských hádkách. Mýdlo Levandule uvolní stres a napětí, který můžete cítit v rukou nebo v pokožce těla. Nedovolte nepřátelské energii vstoupit do těla a zamořit ho negativním vlivem. Smyjte těžkou energii levandulovým mýdlem.

Mýdlo Levandule vám kdykoli během dne vrátí hebkost harmonie a jemnost vnitřní rovnováhy. Můžete spojit se zapálením vonné tyčinky Levandule (navštivte Vonné tyčinky na našem e-shopu), což jen prohloubí účinek Levandulového mýdla i vonných tyčinek.

Mýdlo je možné použít přímo na pokožku rukou i celého těla.
Popis produktu
Kód: 800700201

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 167 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Meč síly devíti kruhů s Drakem a Hadem

Cena: 5190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Speciální meč pomáhá podnikatelům, manažerům od podvodníků. Dává odvahu a sílu překonat překážky či potíže v podnikání.

Pi Yao s ohnivým mečem

Cena: 5490 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Ochrana před nejhoršími, ničivými energiemi (Žlutá pětka, Tai Sui), v konkurenčním prostředí, ve vztazích poškozených hádkami a nedorozuměním.

Indické vonné tyčinky Hem Saffron - Šafrán

Cena: 38 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Afrodisiakum pro stimulaci lásky a plodnosti. Úžasná energie přátelství, laskavosti, štěstí. Čistí karmu, pomáhají zpracovat prožitky z minulosti.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová