Mýdlo Aloe Vera

Mýdlo Aloe Vera
Pro zvětšení rozklikněte
PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Přírodní mýdlo s vůní Aloe Vera je nesmírně příjemné. Vytvoří bohatý roztok, který zabalí vaši pokožku do voňavého, měkkého a jemného energetického obalu. Energetická ochrana mýdla vydrží po delší dobu na pokožce, kterou příjemně provoní.

Mýdlo Aloe Vera má hojící, léčebné a ochranné účinky. Energie Aloe Vera dodává energii, nabíjí tělo vitalitou. Vytvoří jemnou ochrannou auru kolem pokožky, která vás ochrání před negativními vlivy z okolí, nepřátelstvím a zlem.

Mýdlo Aloe Vera uvolní také stres a napětí, který můžete cítit v rukou nebo v pokožce těla. Nedovolte nepřátelské energii vstoupit do těla a zamořit ho negativním vlivem. Smyjte těžkou energii ochranným mýdlem.

Mýdlo Aloe Vera vám kdykoli během dne vrátí pocit vítězství, ochrany a úspěchu. Můžete spojit se zapálením vonné tyčinky Aloe Vera, což jen prohloubí účinek ochranného mýdla Aloe Vera i vonných tyčinek.

Mýdlo je možné použít přímo na pokožku rukou i celého těla. Mýdlo Aloe Vera je vhodným pomocníkem při léčbě pokožky, např. oděrek, popálenin, podráždění kůže. Skvělý ochranný pomocník po opalování.

PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Popis produktu
Kód: 800700200

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 1 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Slabika Hum na Lotosu

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Symbol vytváří atmosféru bezpečí, je zdrojem vnitřního pocitu klidu a vyrovnanosti. Lék pro děti, trpící na noční můry a děsivé sny.

Kořen lotosu

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Bestseller. Sledujte, jak rok po roce stoupá vaše hvězda výš a dosahujete vysněného úspěchu i pozice v kariéře.

Šátek HUM

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Pomůže zvolit správná slova v pravou chvíli, namířená ke správným lidem. Posilněná schopnost komunikace z vás udělá přesvědčivého a věrohodného mluvčího.

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová