Mýdlo Aloe Vera

Mýdlo Aloe Vera
Pro zvětšení rozklikněte
Přírodní mýdlo s vůní Aloe Vera je nesmírně příjemné. Vytvoří bohatý roztok, který zabalí vaši pokožku do voňavého, měkkého a jemného energetického obalu. Energetická ochrana mýdla vydrží po delší dobu na pokožce, kterou příjemně provoní.

Mýdlo Aloe Vera má hojící, léčebné a ochranné účinky. Energie Aloe Vera dodává energii, nabíjí tělo vitalitou. Vytvoří jemnou ochrannou auru kolem pokožky, která vás ochrání před negativními vlivy z okolí, nepřátelstvím a zlem.

Mýdlo Aloe Vera uvolní také stres a napětí, který můžete cítit v rukou nebo v pokožce těla. Nedovolte nepřátelské energii vstoupit do těla a zamořit ho negativním vlivem. Smyjte těžkou energii ochranným mýdlem.

Mýdlo Aloe Vera vám kdykoli během dne vrátí pocit vítězství, ochrany a úspěchu. Můžete spojit se zapálením vonné tyčinky Aloe Vera, což jen prohloubí účinek ochranného mýdla Aloe Vera i vonných tyčinek.

Mýdlo je možné použít přímo na pokožku rukou i celého těla. Mýdlo Aloe Vera je vhodným pomocníkem při léčbě pokožky, např. oděrek, popálenin, podráždění kůže. Skvělý ochranný pomocník po opalování.
Popis produktu
Kód: 800700200

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání 1 týden.

Cena: 167 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Bílý Dzambhala

Cena: 6490 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Dzambala vám přinese spoustu bohatství a štěstí.

Velcí Fu Dog

Cena: 8880 Kč
Dostupnost:
Skladem
 

Detail

Ochránci nebeské brány chrání každý byt i dům před zlou energií, zlými lidmi, vlivy a neštěstím. Vyživují energii Chi, která vstupuje do prostoru.

Náramky křišťál a růženín

Cena: 160 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Náramky naplní nitro klidem, uvolněním, láskou a nadějí. Harmonizují vztahy a léčí řadu zdravotních problémů.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová