Mýdlo Aloe Vera

Mýdlo Aloe Vera
Pro zvětšení rozklikněte
Přírodní mýdlo s vůní Aloe Vera je nesmírně příjemné. Vytvoří bohatý roztok, který zabalí vaši pokožku do voňavého, měkkého a jemného energetického obalu. Energetická ochrana mýdla vydrží po delší dobu na pokožce, kterou příjemně provoní.

Mýdlo Aloe Vera má hojící, léčebné a ochranné účinky. Energie Aloe Vera dodává energii, nabíjí tělo vitalitou. Vytvoří jemnou ochrannou auru kolem pokožky, která vás ochrání před negativními vlivy z okolí, nepřátelstvím a zlem.

Mýdlo Aloe Vera uvolní také stres a napětí, který můžete cítit v rukou nebo v pokožce těla. Nedovolte nepřátelské energii vstoupit do těla a zamořit ho negativním vlivem. Smyjte těžkou energii ochranným mýdlem.

Mýdlo Aloe Vera vám kdykoli během dne vrátí pocit vítězství, ochrany a úspěchu. Můžete spojit se zapálením vonné tyčinky Aloe Vera, což jen prohloubí účinek ochranného mýdla Aloe Vera i vonných tyčinek.

Mýdlo je možné použít přímo na pokožku rukou i celého těla. Mýdlo Aloe Vera je vhodným pomocníkem při léčbě pokožky, např. oděrek, popálenin, podráždění kůže. Skvělý ochranný pomocník po opalování.
Popis produktu
Kód: 800700200

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání 1 týden.

Cena: 1 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Indické vonné tyčinky Hem Anděl Strážný

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Skladem
 

Detail

Anděl strážný vám pomůže vyřešit nepříjemné situace, zharmonizovat vztahy, uzdravit nemocné tělo, napravit negativní emoce.

12 zlatých ingotů - velké (TLT)

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Zlaté ingoty jsou neobyčejně příznivé, protože znamenají bohatství a hmotné jmění, představující peníze.

Wu Luo

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Základní symbol pro uzdravení, léčbu, prevenci. Posiluje odolnost organismu, udržuje pevné zdraví, snižuje výskyt onemocnění.

© 2020 Copyright a grafika Zuzana Musilová