Vyhledávání

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


ASTROMEDICÍNA

Astromedicína je praktické využití astrologie, respektive horoskopu, nejen k diagnostice zdravotního stavu, ale především k odhalení příčin nemoci, bolesti či jakýchkoli nepříjemných, někdy také viditelných, narušení anebo poškození těla nebo organismu.

Trpíte např.:

  • Trvalými nebo vracejícími se bolestmi
  • Chronickou rýmou, nachlazením, alergií, astmatem
  • Problémy s pletí
  • Orgánovými nebo systémovými poruchami (srdce, plíce, děloha, vaječníky, močový měchýř, ledviny, játra, trávení, oběhový systém, lymfatický systém apod.)
  • Vážnými chorobami nebo poškozením organismu (rakovina, cukrovka, transplantace aj.)

Jakýkoli zdravotní problém je v první řadě zviditelnění vnitřního problému, konfliktu, traumatu. Většině lidí není přirozená nebo známá cesta do nitra, práce s duší, s psychikou, emocemi, pocity, prožitky, vzpomínkami. Některé z nich mohou být šťastné a radostné. Stane se z nich přímý zdroj zdraví a současně nejlepší způsob prevence.

Mnoho lidí však tíží nejrůznější strachy, trápení, starosti, nepříjemné vzpomínky, traumatické prožitky, které mají velmi těžkou energii. Těžkou energii si lze představit jako kameny, které skládáte postupně na dřevěnou lavici. Po dosažení kritické váhy se lavice zlomí. Po dosažení kritického množství těžké energie, nepříjemných prožitků, pocitů a černých myšlenek, se objeví únava, snížená imunita, bolest, tendence snadno onemocnět. V horších případech se kritické množství smutných a nepříjemných prožitků či myšlenek projeví jako nemoc, choroba.

Klasická medicína se snaží řešit symptomy, tedy výsledné, viditelné produkty těžké energie ve vás. Pro uzdravení, pevné a trvalé zdraví je ovšem potřeba zapůsobit přímo na příčiny nemoci. Málokdo si je vědom důvodu svého onemocnění. Nevědomost je dána tím, že příčina nemoci vznikala někdy i celé roky a je velmi pečlivě uschována hluboko v nitru, duši, psychice. Právě tady pomůže horoskop a odvětví astromedicíny.

Odhalte přímý důvod bolesti, nemoci, choroby, uzdravte se a naučte se pečovat o své pevné zdraví.

OBJEDNÁVKA KONZULTACE ASTROMEDICÍNA

Zadavatel:

Jméno:* Příjmení:*
Adresa:*
Telefon:* E-mail:*

Pro:

Jméno:* Příjmení:*
Datum narození:* Čas narození:*
Místo narození:*

Objednávám variantu konzultace astromedicína:

Osobní konzultace 2.700 Kč
Astromedicínská konzultace - Skype 2.700 Kč
Telefonická konzultace 2.700 Kč
E-mail pro dodání:*

Způsob platby:

  • bankovní převod

Storno:

Storno poplatek za zrušení termínu 3 pracovní dny předem je účtován v plné výši, platba je poté nevratná. Pokud je termín např. ve čtvrtek, lze zrušit naposled v pondělí, pokud je termín např. v úterý, lze zrušit naposled ve čtvrtek.

souhlasím*

Poznámka:

* Označené položky jsou povinné.

 

Dále můžete využít : Feng Shui, Tarot, Terapie nebo zpět na Úvodní stranu.

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová