FENG SHUI

Za starých časů v Číně, v dobách císařských dynastií, dbali hodnostáři především na to, aby císařům zajistili štěstí. V těchto dobách absolutistické vlády smůla snadno přivodila neštěstí, které mělo za následek smrt nejen samotného úředníka, ale většinou i celé jeho rodiny. Přežití se tak stalo velmi vážnou a odpovědnou záležitostí. Feng Shui sloužilo k zajištění ochrany před intrikami na císařském dvoře. V dnešní době se nebezpečné intriky příliš často objevují na pracovišti, mezi sousedy a někdy bohužel i v rodinách. Pro zajištění bezpečí, ochrany před zlem, podpory a štěstí dokáže Feng Shui skutečné divy, neboť se vyznačuje tisíciletým praktikováním ověřeným zkušenostmi a nesmírným potenciálem.

Jak zjistíte, že trpíte nedostatečným či dokonce špatným Feng Shui? Je potřeba vnímat, co se kolem vás děje. Pokud věci nejdou, jak by měly, máte problém dotáhnout věci do konce, setkáváte se s řadou nepříjemností a překážek, máte pocit, že se vám smůla lepí na paty, problémy se hromadí a není jim konec, pak jste bohužel postiženi špatným Feng Shui.

Feng Shui je také vynikající nástroj na objevení a využití všech možností a příležitostí, které se pohybují kolem vás. Nabízí vám mapu i nejlepší směr, kterým se vydat, a to doslova. Bohatě naplní váš život, neboť otevře dveře energiím štěstí, úspěchu, prosperitě, hojnosti. Zvýší úroveň života a rozšíří jeho hranice tak, aby se do něj vešlo veškeré štěstí, radost, blahobyt.

Příklad na vysvětlení.

Mapa Feng Shui se nazývá mřížka Lo šu. Zahrnuje celý prostor, který máte k dispozici, tedy pokoj, byt, dům, kancelář, obchod… Mapa obsahuje celkem 9 velkých zemí, a to kariéru, vzdělávání, rodinu, peníze, úspěch, lásku, děti, pomocníky, zdraví. K vyznání se v mapě potřebujete mít kompas a vědět, kde která země skutečně leží. Navíc je znalost směrů důležitá pro vyhnutí se možnému nebezpečí od kočovných bojovníků, kteří chtějí loupit, krást, vraždit, ničit, přináší nemoci, nebezpečí a zkázu. Kromě nich však můžete potkat také patrony a mecenáše, kteří rovněž chodí křížem krážem po všech územích. Pokud víte, kdy si dát pozor na nebezpečné válečníky a naopak kdy nepromarnit návštěvu mecenáše, máte vyhráno.

To všechno se dozvíte na pravidelných přednáškách, případně osobních konzultacích. Samotné Feng Shui konzultace slouží k okamžité úpravě vašeho prostoru. Během 2 hodinové konzultace u vás doma, kanceláři, obchodě získáte okamžitá, konkrétní a praktická doporučení, jak uspořádat prostor, jak podpořit jednotlivé země (např. zdraví, lásku, peníze), jak se bránit proti válečným bojovníkům, kteří nesou nemoci, finanční ztrátu, rozpad vztahů, krach firem, jak přivítat mecenáše a patrony, kteří naopak nesou dary, pomoc, podporu a příležitosti, kterých je dobré maximálně využít.

Objednejte si Feng Shui konzultaci hned teď a získejte vše, co vám nabízí. Už nemusíte čekat, veškerý blahobyt, lásku, úspěch máte na dosah ruky!

OBJEDNÁVKA FENG SHUI

Zadavatel:

Konzultace pro:

  • domácnost
  • firmu

Zaměření konzultace pro domácnost:

láska a vztahy
rodinná pohoda
peníze
kariéra
zdraví
harmonizace prostoru (po negativní události, např. nemoc, úmrtí, rozchod, rozvod)
cestování

Zaměření konzultace pro firmy:

peníze
růst firmy
získání nových zákazníků
propagační materiály (feng shui webových stránek, vizitek, katalogů aj.)
výběr prostoru (kanceláře, provozovna, sklad, prodejna, byt, dům, pozemek)
harmonizace prostoru (po negativní události, např. konkurz, úpadek předchozí firmy)

 

 

Dále můžete využít : Astrologie, Tarot, Terapie nebo zpět na Úvodní stranu.

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová