Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Feng shui analýza – lékař prostoru

Publikováno: 27.06.2011

Feng shui je východní nauka zabývající se prací s energií, která se upravuje, analyzuje a harmonizuje pomocí Feng shui metod a tibetských technik. Energie je neviditelnou složkou nás jako Feng_shui_analyza_lekar_prostoruneviditelná síla, kterou můžeme nazvat život. Život je v každém člověku, tvoru i všude kolem vás. Příroda je projevem života, stejně jako byt či dům. Kdyby váš byt nežil, nebylo by možné v něm přebývat.

Viditelným projevem energie jsou hmotné věci. Jako lidské tělo je projevem vnitřní energie, duše, nitra, psychiky, jakkoli budete svou vlastní energii nazývat. Feng shui je vynikajícím nástrojem analýzy energie v prostoru. S její pomocí v rukou odborníka se můžete dozvědět mnohé o svém životě. Analýza neboli rozbor energie prostoru je jako diagnóza u lékaře.

Ukažme si analýzu Feng shui na příkladu návštěvy u lékaře:

K lékaři se vydáte, když máte problém - bolest, omezení pohybu, špatná funkce orgánů nebo smyslů, nemoc, porucha těla. Řeknete lékaři, co vás trápí, a doktor začne provádět řadu vyšetření, prohlídek, aby zjistil, co je špatně, kde je chyba. Jakmile ji najde, doporučí vám nápravu, léčbu, předepíše recept. Stejné je to u Feng shui analýzy. Pozvete si domů doktora prostoru, odborníka Feng shui, který na základě vašeho popisu problému, začne hledat příčinu. Doporučí možná řešení, postupy a léčbu prostoru.

Co potřebujete před Feng shui analýzou,

než si pozvete domů Doktora prostoru? Nejdůležitější ze všeho je konkretizovat problém. Upřesněte si, co vás v životě nejvíce trápí:

  • finanční situace,
  • dluhy,
  • rodinné vztahy, Feng_shui_analyza_doktor_interieru
  • partnerský vztah,
  • problém s dětmi,
  • zdravotní problémy,
  • práce, podnikání,
  • vnitřní nepohoda, deprese,
  • neúspěch, vyčerpání....

Feng shui analýza prostoru

Vám dá vysvětlení problému, odhalí jeho zdroj, příčinu a ihned navrhne možné způsoby řešení a nápravu celé situace. Pokud si pozvete odborného Feng shui poradce, skutečného Doktora prostoru, uvidíte, jak rychle se věci změní a život spraví. Vždy je však dobré dodržet doporučení Feng shui poradce. Je to právě tak snadné!

Feng shui analýza nabízí řešení problémů, zlepšení životní situace a pomůže vám změnit život. Neváhejte a Feng shui konzultaci si objednejte hned, do poznámky v objednávce napište Analýza.

Z Feng shui by vás mohlo zajímat:

Objednávka Feng shui analýzy. - do poznámky napište ANALÝZA.

Další články o Feng Shui.

Feng shui tipy.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová