Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Hledání nového bytu, domu, obchodu, kanceláře

Publikováno: 17.03.2010

Nejlépe začít s Feng Shui konzultací již při hledání nového bytu, domu, kanceláře, obchodu. Výběr prostoru je důležitý zejména pokud plánujete v něm zůstat po delší dobu, respektive dobu delší než 1 rok. Na začátku se přihlíží k samotné lokalitě, ve které části města se prostor nachází. Hodně prozradí již číslo domu, kdy například číslo 4 není považováno za dobré a naopak číslo 8 je velmi přínosné. Dalším kritériem je hlavní vchod do budovy, cesta, která vede k novým prostorům, vchod do vlastního bytu, kanceláře, provozovny. Jakmile se dostaneme dovnitř, dá se již z prázdných prostor vyčíst podle Feng Shui čtení energie, jak se vám povede. Důležitým krokem je rozvržení jednotlivých místností, tedy určení, jaký účel která místnost bude mít. V neposlední řadě podstatný díl má konzultace na úpravu prostoru, interiér, jeho vzhled, barevné ladění, zařízení, rozmístnění nábytku, postelí, pracovních stolů, prodejních pultů, pokladen, trezorů, skladových prostor apod. To je na začátek velmi stručně nastíněno, na co všechno je dobré objednat Feng Shui konzultaci.

Prostor je vybírán podle jeho obyvatele či uživatele tak, aby maximálně podporoval daného člověka nebo firmu. Pracuje se s energií samotné osoby, firmy, datem narození nebo založení firmy.

Mám zkušenost, kdy jsem doporučovala kamarádovi Feng Shui úpravy jeho, v té době stále prosperujícímu, obchodu, protože z prostoru jsem vyčetla, že zanedlouho bude energie vyčerpaná, což přinese problémy a ztráty. Kamarád radu nevyužil, ale snažil se řešit přicházející problémy přestěhováním do nových prostor. Byť se jednalo o stěhování přes ulici a přes mé další varování, aby tak nedělal, protože vybrané prostory neměly energii, kterou přítelův obchod potřeboval, opět neslyšel. Do půl roku obchod zkrachoval.

Jiný případ se týkal nového domu. Bohužel konzultace byla objednána až po koupi a nastěhování mladé rodiny do domu. Již při příjezdu bylo poznat, že v domě bude velký problém. A skutečně byl. Dům byl přímo zbraní postavenou člověkem a namířenou proti každému vlastníkovi či nájemníkovi, který se rozhodne tady bydlet. V podstatě jediné důrazné doporučení bylo co nejrychleji dům prodat a odstěhovat se. Rodina se však rozhodla zůstat a tak jsem alespoň poradila bezprostřední rady pro ochranu, aby se, alespoň na čas než se ochrany vyčerpají, zabránilo rychlému pádu. Rodina se po čase dostala do vážných existenčních problémů, ztratila přátele, byla postižena velkými zdravotními problémy, intrikami a dokonce soudními procesy.

Nevhodnému výběru prostoru lze zabránit včasnou konzultací, která ušetří vaše budoucí peníze, zdraví, vztahy, podpoří váš život a prosperitu v novém krásném prostoru.

Naopak jsem během jedné z konzultací vybírala prostory pro novou firmu. Našly jsme s klientkou naprosto úžasné prostory v širším centru velkoměsta. Bylo potřeba jen doladit některé z detailů, jako např. přesnou volbu prostorů, neboť se nacházely ve velkém komplexu nejrůznějších firem, provozoven, kanceláří. Následovala řada drobných úprav ve zvolených prostorech, vypracování konceptu interiérů, spolu s propagačními materiály a firma mohla začít. Klientce a její firmě se velmi úspěšně daří dodnes a stále roste.

Začátek nového úseku života, ať už stěhování nebo změna práce, založení nebo přesun firmy lze velice snadno zrealizovat pomocí Feng Shui, které navíc dá do vínku obrovský dar, a to další rozvoj, zdraví, lásku, prosperitu a bohatství. Co lepšího si přát!

Mohlo by vás zajímat z Feng shui:

Objednávka Feng shui konzultace. Klikněte.

Další články o Feng shuei.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová