Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Poradenství Feng Shui v Čechách

Publikováno: 08.07.2010

Poradenství Feng Shui najdete v Čechách spousty, jak ale poznat, který poradce je ten správný, které Feng shui je skutečně fungující a kdo je jen šarlatán, nebo dokonce ani neví, o čem Feng shui je? Dáme vám několik rad, jak vybrat správného poradce:

1.       Ptejte se vždy, kde Feng shui poradce studoval!

Opravdové Feng shui školy najdete pouze v Asii (Malajsie, Hong Kong, Singapore), kde jsem sama studovala. Většinou se stále udržuje linie učitel žák, kdy pokročilý student Feng shui má svého osobního učitele, jenž mu předává bohaté znalosti, ze kterých ho také zkouší. Mým osobním učitelem je světová špička Feng shui, paní Lilian Too.

Feng shui mistrů je na celém světě minimální počet. Jejich konzultace vám změní život a už jen možnost být v jejich blízkosti vás nesmírně obohatí. Jsem ráda, že mám možnost být jedním z nich.

2.       Ptejte se vždy, jak se daří Feng shui konzultantovi v jeho životě!

Poradit a pomoci vám může jen člověk, kterému se daří dobře! Jak jinak poznat, že Feng shui, které vám konzultant nabízí, opravdu funguje? Pokud konzultant alespoň trochu porozuměl nauce Feng Shui, měl by umět i svůj život upravit tak, aby se mu dařilo. To znamená, že má dostatek peněz, zdravé, milující vztahy, pevné zdraví, stálý přísun nových možností a příležitostí, které se mu neustále nabízejí.

Jak vám může pomoci člověk, který nemá ani svoji vlastní kancelář, poradnu, centrum, je nemocný, nemá žádný skutečný vztah, v partnerství se mu nedaří najít lásku a radost...  Život konzultanta sám vám nabídne ukázku, jak moc konkrétnímu člověku Feng shui pracuje a co může tedy nabídnout i vám.

3.       Ptejte se na nástroje, s nimiž Feng Shui poradce pracuje!

Pokud vám konzultant nabídne jen přesunutí nábytku doma, běžte jinam! Správný postup je odvislý na osobnosti obyvatel, kdy je potřeba nahlédnout do jejich horoskopů a zjistit, co každému členu domácnosti nebo členu pracovního týmu vyhovuje a co mu naopak ublíží.

Feng shui není pouze o stěhování nábytku, ale o nalezení maximálně nejlepších možností, které kterýkoli prostor člověku nabízí a ty umět využít. V některých případech se stěhovat nemusí vůbec, přesto můžete naprosto změnit celý život.

Každý profesionální konzultant potřebuje mít k dispozici také speciální Feng shui kompas (Lo Pan). Pokud má navíc ještě skvělý Feng shui metr, je to jen dobře. Feng Shui konzultant potřebuje vždy znát okolí domu, bytu, kanceláře, prodejny. V žádném případě nestačí konzultace na dálku či ještě hůř po telefonu!

Feng shui je obrovská studnice znalostí, které se používají k úpravě interiéru, exteriéru, ale také se využívají v práci s tělem, osobností a charakterem člověka. Feng shui pracuje s energií, působením a vlivy, které jsou všude okolo nás, ale také v nás samotných. Konzultant vám musí nabídnout širokou paletu možností, jak ovlivnit váš život, vydělat peníze, mít milujícího partnera, šťastnou rodinu, pevné zdraví a naplňující práci.

Shrnutí, co vše by měl Feng shui poradce splňovat:

  • Studium na zahraniční škole, nejlépe vAsii, a osobní učitel patřící mezi světové mistry Feng shui.
  • Plnohodnotný, zdravý život, hmotné zajištění, naplněný partnerský vztah, fungující firma Feng shui, studio nebo centrum.
  • Pracovní nástroje jako horoskop, čínský kompas, Feng shui metr.
  • Znalost Feng shui tvaru, Feng shui kompasu, Feng shui letící hvězdy, Feng shui astrologie, psychologie, meditace, jógy.

Mohlo by vás dále zajímat z Feng Shui:

Objednávka odborné Feng shui konzultace. Klikněte.

Pomůcky, Feng shui předměty a dárky koupíte zde. Klikněte.

Další články o Feng Shuej zde.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová