Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Jak funguje Feng Shui při výběru bytu, domu?

Publikováno: 12.05.2010

Chcete koupit nové auto? Jak postupujete? Nejprve přemýšlíte nad značkou, kterou máte rádi. Následuje zvážení ceny, do které se chcete vejít. Volba typu, barvy, vybavení může a nemusí hrát velkou roli. Na prvním místě stojí značka a cena auta.

Další krok je návštěva prodejny a samotný výběr. Zjistíte, že úplně nejdůležitější je stav auta. K čemu by vám bylo auto milované značky a v ceně snů, kdyby mu chyběla karoserie, a to nejlépe v prvotřídním stavu. A když si sami nejste úplně jistí, co všechno je potřeba zkontrolovat, vezmete s sebou na zkušební jízdu kamaráda, nebo zajedete přímo do servisu na kontrolní prohlídku, než za auto zaplatíte. Jde především o potvrzení, že auto, které jste si vybrali, je v pořádku a cena není nadhodnocená s ohledem na stav auta.

Přesně tak funguje feng shui. Když si vybíráte nový byt, dům, kancelář, prodejnu, potřebujete mít jistotu, že investice ponese ovoce. Podoba zisku může být zdravá, milující se rodina, kvalitní a hodnotné vztahy, pevné zdraví, naplňující práce a finanční zabezpečení, které si přejete.

Feng shui konzultace před koupí či pronájmem prostoru je stejně důležitá jako prohlídka auta v servisu během zkušební jízdy. Jak se budete cítit v novém, velkém bytě s krásným výhledem, když se rozejdete s přítelem? Jak si budete užívat chvilky na terase právě dostaveného domu se zahradou a připraveným pokojíčkem pro dítě, když od vás odejde žena? Jak si správnou volbou místa pro obchod přilákat více nových zákazníků?

Co získáte feng shui konzultací před koupí či pronájmem prostoru, např.:

  • Jistotu, že se zlepší vaše vztahy, zdraví, finanční situace.
  • Pevné základy a kvalitní zázemí pro další pobočku nebo novou firmu.
  • Minimalizace negativních dopadů a vlivů (nemoci, ztráty příjmů, zmenšení zisků, vysoké provozní náklady, rozpad vztahů, bankrot apod.)
  • Maximální výhody pro upevnění zdraví, vztahů, rozvoj kariéry a růst finančního zajištění.
  • Přísun energie, sil, nápadů.
  • Zvýšený výskyt příležitostí pro další posun, rozvoj a růst.

Mohlo by vás zajímat o Feng Shui:

Objednávka Feng shui konzultace. Klikněte.

Další články o Feng shui.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová