Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Feng shui ví, jak získat lásku

Publikováno: 22.10.2010

Feng shui je nauka, která má mnoho rad, návodů a doporučení, jak si do života přivolat, cokoli potřebujete nebo si přejete. Zaměříme se dnes na lásku, milostný vztah, setkání s pravým partnerem, poznání druhé poloviny vaší duše. Pro zharmonizování prostoru, aby se láska usadila u vás doma a zůstala tam, je zapotřebí odborné Feng shui konzultace. Přesto každý může provést Feng shui sám doma díky mocným symbolům neobvyklé síly a účinnosti. Vy se dnes dozvíte, v čem spočívá moc symbolů lásky a co vám přinesou.

Mistři Feng shui doporučují lidem, kteří touží poznat partnera své duše, použít mocné symboly lásky a pracovat s nimi. Mezi tyto silně účinné symboly patří například:

Ptáčci láskyPtačci_lasky_vztah

Otevírají pomyslné dveře, kterými k vám proudí láska. Tyto dveře má dnes spousta lidí zavřené a tudíž nejsou schopni potkat vhodného partnera pro dlouhodobý vztah. Ptáčci lásky mají moc uzamčené dveře odemknout a přivést k vám pravou lásku. Otevřete dveře pravé lásce a poznáte partnera, po kterém touží vaše srdce.

Ptáčci lásky v hnízdě

Ptacci_laska_v_hnizde_rodinaPřekrásní, dokonalí pomocníci ve snaze najít partnera a založit rodinu. V případě, že si přejete najít partnera duše a založit s ním rodinu, potřebujete Ptáčky lásky v hnízdě. Hnízdo plné vajíček, je symbolem rodiny, o kterou společně a láskyplně pečují oba partneři. Přičemž děti mohou být skutečné děti, vztah jako takový, společná budoucnost nebo vaše plány, projekty.

Ptáčci lásky mají zhotovenou tajnou komůrku, kterou lze využít pro rituály lásky. Hnízdo je možné otevřít a dovnitř vložit na lístku napsané přání potkat pravou lásku nebo jména partnerů, snoubenců, manželů, což jen upevní pouto lásky mezi vámi. Konkrétní Feng Shui rituály se naučíte na přednáškách a seminářích o Feng shui. Termíny přednášek jsou vypsány vždy v Kalendáři akcí, klikněte.

Svatební kočár

Svatebni_kocar_svatbaVelmi mocný Feng shui symbol, který vám zcela zaručeně splní přání svatby. Jestliže máte vztah a přejete si vdát se, oženit se a spojit své životy, ale stále není vhodný čas; ještě je potřeba počkat, až...; ještě je nutné je zařídit, vybudovat... apod.; použijte Svatební kočár. Svatba bude. Pomůže také všem nezadaným a svobodným, kterým do života přivede správného partnera pro milující manželství. Svatební kočár je v neposlední řadě důležitý symbol pro všechny páry, které již manželství uzavřely. Moc kočáru chrání manželský vztah, chrání pouto lásky mezi milujícími se partnery a udržuje manželství stabilní.

Využijte mocnou symboliku přivolávající lásku, účinky jsou zaručené. Nejprve však zvažte nejdůležitější věc! Ujistěte se, že pravého partnera opravdu toužíte potkat, že toužíte s partnerem prožít celý život. Mocné Feng shui předměty jsou velmi účinné, není dobré je jen z legrace zkoušet. Fungují!

Ptáčky lásky nebo Svatební kočár postavte doma na Jihozápad. Nejlepším místem je obývací pokoj, kde vyměřte světovou stranu Jihozápad a postavte tam krásný symbol lásky. Pro opravdové zájemce o hlubší poznání Feng shui, práci se symboly a mnoho, mnoho dalšího jsou připravené Přednášky a semináře.

Příště se dozvíte, jak podle Feng shui vztah chránit před vlivy z vnějšku. Nejdříve však podpořte existenci vztahu jako takového. Co potřebujete:

Ptáčky lásky = nový vztah.

Ptáčky lásky v hnízdě = nový vztah, založení rodiny.

Svatební kočár = partner duše, dlouhotrvající vztah, svatba, milující a stabilní manželství.

Mohlo by vás zajímat o Feng shui:

Symboly lásky koupíte v E-shopu. Klikněte.

Objednávka odborné Feng shui konzultace.

Termíny přednášek o Feng shui.

Další články o Feng shui.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová