Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Wu Lou vám vrátí zdraví

Publikováno: 19.07.2010

Ve Feng shui značně používaný a známý předmět zvaný Wu lou je taoistickým i buddhistickým symbolem štěstí. Wu lou patří k silným taoistickým magickým nástrojům a je také považováno za nádobuWu_lou_antahkarana_symbol posvátného nektaru buddhistického božstva. Wu lou je zobrazováno velice často na starých malbách obou tradic. Například Bůh dlouhověkosti drží nádobu, wu lou, v němž je uschován elixír nesmrtelnosti. Nesmírně obdivovaná a milovaná bohyně Kuan Yin (Bohyně milosrdenství) také drží malou lahvičku naplněnou jejím požehnaným nektarem.

Wu lou je symbolem, který najdete přímo mezi mytickými 8 nesmrtelnými, kde wu lou nese Lee Tie Guai. Z wou lou vychází kouř z kadidla, který představuje schopnost oddělenosti fyzického těla od vědomí duše, což je údajně projev spirituálního mysticismu, které obklopuje tento symbol. Skutečně je wu lou velmi oblíbené a přední doplněk Bohů taoistického i buddhistického panteonu.

To může být způsobeno tím, že tvar wu lou je znázorněním symbolického spojení nebe a země. Horní část představuje nebe a spodní polovina představuje zemi.

Vystavení wu lou je proto považováno za velice dobré znamení. Nasvědčuje totižWu_lou_tygr_drak tomu, že dům dostává spousty požehnání a je navštěvován božskými bytostmi. To je pravděpodobně také důvodem, proč je stále mnoho chrámů zdobeno množstvím wu lou.

Záleží na samotném zdobení každého wu lou, které se tak stává speciálním:

Wu lou s tygrem a drakem

je vynikající zejména pro všechny narozené v čínském roce Tygra, Draka, ale také Koně, Psa, Opice, Myši, Vepře a Kohouta.

Wu_lou_bylinky Wu lou s bylinkami

přináší uzdravení přírodními cestami bez zátěže chemických léků, pomáhá vyčistit tělo po těžké a dlouhé léčbě, podporuje imunitní systém, čistí organismus a vrací ho do rovnováhy. Navíc obsahuje hojivou mantru Buddhy, která aktivuje samoléčebné procesy v těle a napomáhá udržet stálé, pevné zdraví.

Wu lou s Antahkarana symbolem

je neuvěřitelně mocnýmwu_lou_privesek léčivým prvkem. Samotné Wu lou je posíleno silným znakem buddhistických léčitelů Antahkarana, které je využíváno při jakémkoli léčení. Proto je stále zárukou správného léčebného procesu, případně k vám přivede informaci o výjimečném léčiteli, nebo ho dokonce poznáte osobně.

Jinými slovy wu lou zvětšuje a násobí všechny šťastné symboly zdraví. Už jen malá miniatura, kterou máte stále u sebe (v kabelce, na pracovním stole, v autě), vás ochrání před zhoubnými, škodlivými a zlými vlivy, nehodami, úrazy, neštěstím. Díky své ohromné síle je jedním z nejmocnějších symbolů dlouhého, šťastného a úspěšného života.

Mohlo by vás zajímat o Feng shui:

Wu lou koupíte zde. Klikněte.

Přednášky o Feng shui symbolech. Klikněte.

Objednávka Feng shui konzultace. Klikněte.

Další články o Feng shui.

Zpět

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová