Vyhledávání

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


MEDITACE

Cyklus duchovních cvičení se koná dvakrát do měsíce, každé novoluní a úplněk. Termíny jsou pohyblivé a závislé na fázi měsíce, což umožňuje využít zvýšené citlivosti organismu na léčebný efekt cvičení.

Během hodinového programu se postupně naučíte správné meditaci, která je doprovázena relaxací, jógou, andělskými kartami, astro střípky apod.

MEDITACE je jednou z nejvhodnějších metod, jak nalézt cestu k sobě, osvobodit se, objevit skryté duševní síly a potenciály, nastolit trvalý pocit vyrovnanosti, klidu a jako následek celkové uzdravení duše, těla, které se projeví navenek ve vztazích, rodinné pohodě, pracovní kariéře.

RELAXACE je nácvik naprostého uvolnění těla i mysli. Doplněná o speciální vizualizace, jejichž vliv je neobvykle jemný, bezpečný a nadmíru účinný na odstraňování bloků v duši či na srdci. Bloky vznikají z negativních prožitků, respektive negativních emocí, např. zlost, vina, smutek, pochybnosti, odmítání, strach, obviňování se.

Jakmile začnete praktikovat skupinová duchovní cvičení, dáte své životy pozvolna do pořádku, vztahy budou naplňující, okamžiky v životě uspokojující a ve vašich tvářích se objeví jas, který bude odrazem harmonie, radosti a vyrovnanosti uvnitř vás.

Máte-li klid a radost v srdci, zmizí ze života veškeré zlo.

Meditace jsou vhodné pro každého a doporučuji naučit meditaci již děti.

Každé dva týdny získáte konkrétní cvičení na samostatné praktikování. Individuální cvičení doma udržuje hladinu energie, kterou si postupně zvyšujete na kolektivních meditacích. Tím zabráníte jojo efektu a zajistíte si stálý přísun dobré nálady, prosperity a štěstí v životě.

PŘIHLÁŠKA NA MEDITACI

> TERMÍNY LEKCÍ     Datum konání:*

Zadavatel:

Jméno:* Příjmení:*
Adresa:*
Telefon:* E-mail:*

Objednávám:

Skupinová meditace 300 Kč
Osobní meditace 1.800 Kč
Yoga Nidra 300 Kč

Způsob platby:

  • bankovní převod

Storno:

Storno poplatek za zrušení termínu 3 pracovní dny předem je účtován v plné výši, platba je poté nevratná. Pokud je termín např. ve čtvrtek, lze zrušit naposled v pondělí, pokud je termín např. v úterý, lze zrušit naposled ve čtvrtek.

souhlasím*

Poznámka:

* Označené položky jsou povinné.

 

Dále můžete využít : Feng Shui, Tarot, Terapie nebo zpět na Úvodní stranu.

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová