Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Zatmění slunce v září 2015

Publikováno: 08.09.2015

Zatmění slunce poukazuje na nedostatky v našem životě. Vybízí nás udělat změny nebo začít znovu. Zatmění v neděli vyzdvihuje nutnost zaměřit se na své zdraví, případně práci nebo každodenní život. Respektive zaměřit se na systém, podle něhož fungujeme. Pro někoho bude hlavním problémem zdraví, pro jiného práce, pro ostatní zvládání každodenního života.

Zatmění vyžaduje změnu přístupu a přepracování systému, programu, podle kterého fungujeme. Doporučuji začít se dívat na svůj život a na sebe sama s citem, naladit se na skutečné potřeby, které se ozývají hluboko v srdci. Zatmění_slunce_v_září_2015Nepoužívat jen metodičnost, ale cit. Otevřít se novým začátkům a nelpět na tom, co už nefunguje.

Zatmění se přiblíží severnímu uzlu, což naznačuje, že je čas pohnout se dopředu ne pouze něco pustit a nechat jít.

Máte-li svého astrologa, zeptejte se ho, čemu přesně máte věnovat pozornost. Na základě osobního horoskopu je možné zjistit, kterou oblast zatmění aktivuje, jaké změny udělat, na co dozrál čas a co nebo kde se vám otevírají dveře v životě.

Období, kdy můžete zpracovat příležitosti nabízené zatměním slunce, potrvá až 6 měsíců. Po odeznění působení zatmění možná bude třeba navázat na vykonané změny nebo se naopak začnou životní možnosti vytrácet, protože jste se neposunuli tam, kam jste měli.

Série zatmění Ryby - Panna

Procházíme poměrně dlouhým obdobím ze série zatmění ve znameních Ryby - Panna. První zatmění proběhlo v březnu 2015, následovat budou zatmění v březnu 2016, v září 2016 (zatmění slunce), v září 2016 (zatmění měsíce), v únoru 2017.

Zatmění slunce, které proběhne na novoluní v neděli 13. září 2015, ovlivní nejvíce lidi, kteří mají planety nebo body v pohyblivých znameních v horoskopu v rozmezí 15 - 25 stupňů. Jde o znamení Blíženci, Panna, Střelec, Ryby. Možná jste se v daných znameních narodili, ale možná nevíte, zda se kromě slunce v některém z uvedených znamení nenachází důležitá planeta nebo bod, což ukáže právě osobní horoskop.

Můžeme však říct, že zatmění je o novém začátku, který se týká práce, zdraví, stravování a péče o tělo, každodenních povinností nebo denního režimu. Působení zatmění dovolí vyčistit si nejen hlavu, ale i tělo od jedovatých látek a nemocí, zbavit život zbytečností nebo neužitečných věcí, která vytváří jenom chaos a zmatek.

Zkuste se sami na chvíli zastavit ve dnech během novoluní, nejsilnější působení je zhruba 3 dny před a po novoluní. Pravděpodobně snadno odhalíte, co ve vašem životě potřebuje změnu. Nový jídelníček, pravidelné cvičení, dát do pořádku zdraví, práci, nebo věnovat větší pozornost každodennímu životu, naučit se být teď, v přítomném okamžiku...?

Na Feng Shui Terapie si dále přečtěte:

Astrotipy.

Články na téma Astrologie.

Články na téma Astromóda.

Objednat se na astrologickou konzultaci.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová