Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Svatební horoskop

Publikováno: 16.07.2010

Horoskop_svatebni_kyticeSvatební horoskop pomůže najít vhodný termín nejen pro svatební den, ale zejména pro dny, měsíce a roky, které budou následovat po svatbě. Svatba je začátkem manželství, velkého životního úseku a je jen na vás, jak moc vám záleží na jeho dalším rozvoji, naplněnosti, radosti a štěstí.

Ještě v nedávné minulosti se důležitá rozhodnutí a plánování významných událostí na královských nebo císařských, vládnoucích dvorech volilo podle astrologie. Rody se snažily zajistit nejlepší podmínky pro všechny, jelikož svatba ovlivňovala celé země a tím mnoho lidí. Určení termínu svatby mělo zaručit trvalé a perspektivní oficiální spojení nejen dvou lidí, ale i dvou zemí.

V dnešní době, kdy partnerský a následně manželský vztah patří k nejkřehčím a nejohroženějším Horoskop_svatbavztahům, je výhodné využít astrologii, která se díky modernizaci stala přístupnější široké veřejnosti. Uvážlivá volba termínu svatby sníží všechna rizika ohrožující manželský vztah. Výběr termínu svatby podle horoskopu se zaměřuje na oba partnery, na jejich vztah, na pokračování milujícího manželství, ale také na život každého z partnerů. Svatba má velký dopad zejména pro ženu, která mění svou identitu, jméno, a může velmi ovlivnit další vývoj vztahu.

Důležitý životní krok je vhodné rozvážně naplánovat. Jedná se o začátek vašeho dalšího společného života, kdy se postavíte na start vaší společné cesty. Jak společná cesta životem bude dál pokračovat, můžete ovlivnit již na samotném začátku. Vykročte správnou nohou ve správný okamžik!

 

Mohlo by vás dále zajímat na téma Astrologie:

Objednávka svatebního horoskopu. Klikněte. Do poznámky napište Svatební horoskop.

Články na téma Astrologie.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová