Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Astrologie při hledání práce

Publikováno: 03.09.2010

Doba se mění, technologie jdou stále dopředu, evoluce se rozběhla na plné obrátky a nároky na člověka rostou. Jednou z oblastí je práce, zaměstnání, kariéra, podnikání.

Jak využít astrologii při hledání práce?

1. Osobní horoskop najde oblasti, které jsou pro vás nejvýhodnější.

Je dobré vědět, na které pracovní oblasti se zaměřit, kde se můžete dál rozvíjet, kde máte možnost se realizovat. Práce v kanceláři, ve zdravotnictví, státním sektoru, obchod, kreativní práce, samostatná nebo v kolektivu?

2. Zjistíme, kde máte osobní rezervy, které je možno aktivovat a rozvíjet.

Dozvíte se, k čemu máte přirozené vlohy, dovednosti a schopnosti. Ještě lepší je však objevit, kde máte nevyužité možnosti a jak své schopnosti a dovednosti zhodnotit. Tím zvýšíte možnosti a příležitosti v pracovní oblasti a současně i svou hodnotu na trhu práce.

3. Ověříme, zda je dobré měnit práci teď nebo ještě počkat na lepší okolnosti.

Jedna ze tří nejdůležitějších podmínek při hledání nové práce nebo při rozvoji kariéry či podnikání je správné načasování. Je potřeba být připravený a ve správný okamžik jednat. Někdy se můžete snažit, ale jelikož ještě nenastala vhodná doba pro změnu, nedaří se vám posun v kariéře, najít novou práci nebo rozběhnout podnikání. Jindy je lepší se již dál nerozmýšlet, chytit příležitost a využít ji.

Kdy, jak, kde zlepšit svou pracovní pozici, změnit práci, najít novou a jakou, zahájit podnikání, otevřít novou prodejnu a mnoho dalšího nejlépe zjistíte s pomocí horoskopu. Stačí jen využít staré moudrosti ukrývající spoustu užitečných a zásadních rad, kterých vždy používali všichni mocní vládci a vůdcové a ještě dnes je používána úspěšnými lidmi naší elitní společnosti.

Mohlo by vás také zajímat z oblasti Astrologie:

Objednávka Astrologické konzultace. Klikněte.

Další články o praktickém využití Astrologie.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová