Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Horoskop je klíč k životu

Publikováno: 01.06.2011

Horoskop je grafickým a matematických zobrazením života člověka.  Základnímu horoskopu, který zobrazuje hlavní body, cesty, možnosti i omezení života, se říká natální horoskop neboli radixový horoskop.Horoskop_klic_k_zivotu Jde o tzv. celoživotní horoskop.

Celoživotní horoskop - Osobnost obsahuje základní energie a vklady do života, vyhlídky, případně omezení, brzdy a překážky. Natální horoskop ukáže všechny možnosti, které má člověk k dispozici pro naplněný život. Současně horoskop ukáže, na co je potřeba si dát pozor, čím škodíte sami sobě v pokroku, jak změnit svůj život podle vašich představ. Horoskop poradí, jak pracovat s energií, která k vám přichází, což znamená, jak zpracovat zkušenosti, čemu máte porozumět, abyste se posunuli v životě dál.

Možná, že sami cítíte, vnímáte někde hluboce v sobě, že máte na víc, že potřebujete změnu, že můžete něco dokázat, ale z nějakého záhadného důvodu se vám nedaří své možnosti projevit a chytit svou šanci, potkat své štěstí. Můžete prožívat pocit beznaděje, zbytečnosti, lítost, vztek i strach, že vám život uniká mezi prsty a vy jej nedokážete pevně udržet ve svých rukách. Můžete pocítit občasné zoufalství, když se nedaří přímo ovlivňovat život, mít úspěch a posunout se v životě dál. Zbývá jen sledovat, jak se život zastavil a nic nového nepřichází. Stagnace naplňuje každý den. Dny jsou najednou všechny stejné, stereotypní, šedé, prázdné.

Řešení je nalezení klíče k životu, ve schopnosti změnit svůj život a dovolit si růst. Je to stejné jako s květinami. Někdy je třeba, aby na počátku byla květina coby semínko nebo malá sazenička pod poklopem, uzavřená v izolaci od skutečné přírody.Horoskop_jak_zmenit_zivot Pokud se však v určitém stádiu nepřesadí do zahrady, pod skleněným poklopem uhyne, protože již nebude mít možnost dál růst. Dejte šanci sami sobě, najděte klíč k životu a dovolte si růst!

Pokud máte svého astrologa - konzultanta, poradce, máte v ruce velký trumf. Klíč často leží v rozluštění horoskopu, v dlouhodobé práci s natálním horoskopem a postupné rozkrývání životní cesty k naplnění osudu. Horoskop je klíčem k životu, kterým získáte kontrolu a vládu nad svým osudem.  

Prvním krokem je astrologická konzultace s osobním horoskopem zaměřeným na Osobnost, termín si rezervujte hned!

Mohlo by vás dále zajímat na téma Astrologie:

Další články z oblasti Astrologie. Klikněte.

Objednávka termínu astrologické konzultace - zaměření Osobnost.

Astrotip je horoskop na nov a úplněk.

Čínský zodiak.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová