Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Nahlédnutí do Astropsychologie s Blíženci

Publikováno: 12.03.2013

Každý člověk má prvotní povědomí o astrologii. Znáte své znamení, v němž jste se narodili. Někdo je Rak, jiný Býk, další Vodnář. Tím to ovšem nekončí, naopak začíná. Kromě základního postavení Slunce v horoskopu, což je znamení, v němž jste se narodili, máte v sobě také jiná znamení, ať v pozitivní nebo negativní kvalitě. Znamení jsou mezi sebou různě propojená a někdy mohou více nebo méně zdůrazňovat určitou oblast, kvalitu nebo energii ve vás a vašem životě.

Může se však stát, že horoskop natolik silně podporuje znamení, v němž jste se narodili, že si přestanete všímat energií ostatních znamení. To vede k problémům, protože ostatní znamení, která představují mnoho stránek života i osobnosti, se nebudou chtít nechat přehlížet. Co to znamená?

Blíženci

Jste-li narozeni např. ve znamení Blíženců, bude pro vás důležité spojení s okolím. Budete potřebovat komunikovat s ostatními, Blíženci_astropsychologiepoznávat a srovnávat své myšlenky s jejich, rozšiřovat si obzory, poznávat, cestovat, seznamovat se, dozvídat se. Horoskop může vaše rodné znamení doplnit a obohatit, oslabit, nebo naopak příliš zdůraznit.

Pokud je doplněné o další kvality jako je schopnost nadhledu, soustředění a analytické třídění myšlenek, schopnost realizovat vybrané informace, z nichž jste vytvořili cíl, a jehož dosažení vám pomůže k získání uznání, výdělku, respektu, spokojenosti apod., je všechno v pořádku.

Může však nastat situace, kdy je rodné znamení Blíženců příliš zdůrazněné. To se může projevit např. velkou povídavostí, kterou ostatní mohou vnímat jako nadměrně obtěžující. Můžete se hnát stále za novými vědomostmi, že si ani nestačíte uvědomit, kolik toho již znáte a že byste mohli své vědomosti začít také prakticky používat pro dobro své nebo jiných. Stane se z vás sběratel informací, co miluje nové informace, vyhledává je, lační po nich. Ovšem nejde o to informace sbírat, ale používat.

Oslabení Blíženci mohou být tyranizováni vlastní obrovskou nerozhodností, nejistotou a nedůvěrou ve vlastní úsudek. Bude pro ně obtížné zformulovat vlastní názor, prezentovat jej a stát si za ním. Hlavním projevem se pro ně nestane radost z kontaktu s ostatními, ale velká nervozita, která může vést třeba i k rozvoji fóbie nebo úzkosti. Jelikož je Blížencům vlastní otevřenost k okolí, vzniklý vnitřní konflikt, který je před okolím uzavírá, je dostane do velice nepříjemné situace vnitřních tlaků.

Uvedený příklad Blíženců mohou u sebe vnímat a zkontrolovat lidé narození ve znamení Blíženců, ale také lidé s Ascendentem, Lunou nebo jinou osobní planetou postavenou ve znamení Blíženců. Záleží pak na dané planetě, jež je v Blížencích postavená, zda člověk bude tíhnout k radostné otevřenosti nebo svírající nervozitě z druhých.

Astropsychologie

Astropsychologie dokáže odhalit sklony i možnosti, které v sobě skrýváte, a pomoci vám porozumět sama sobě. Je cenným průvodcem po cestě sebepoznání, kdy postupně odkrývá mnoho úrovní vaší osobnosti, Astropsychologie_blizencia pomáhá poznat skutečné Já. Tím se může učinit první krok k tomu, abyste se díky astropsychologii otevřeli vlastnímu potenciálu a možnostem, které v sobě máte a které jen čekají, až budete chtít využít svou šanci opravdu žít, mít úspěch, pocit naplnění a smysluplnosti, prožívat štěstí ze vztahů, radost z fyzického i psychického zdraví.

Astropsychologie je nástroj k pochopení, proč se vám v životě dějí určité věci, proč se některé situace stále opakují, proč potkáváte stejný typ lidí. Astropsychologie poradí, jak vyrovnat vnitřní energie tak, abyste vytvořili vnitřní rovnováhu a dosáhli harmonie a vyrovnanosti. Jednoduše, abyste kvůli příliš přetíženým Blížencům nekulhali. Doplníte-li totiž uvedený příklad silně zdůrazněných a jedině prožívaných Blíženců, získáte přístup k dalším možnostem, jak rozšířit, pozvednout a zužitkovat své kvality, nadání a schopnosti.

Na cestu sebepoznání, otevření se svému potenciálu, můžete na astropsychologických konzultacích. Jediné, co potřebuje, je znát datum, čas a místo svého narození. A vaše životní dobrodružství o hledání skutečného Já může začít.

Mohlo by vás z Astrologie zajímat:

Další články o využití Astrologie.

Astrotipy.

Přihláška na Astrologickou konzultaci.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová