Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Barvy, móda, astrologie = Astromóda

Publikováno: 02.11.2010

Každý člověk se obléká do barev, čímž prokazatelně ovlivňuje vlastní život, včetně kariéry, zdraví, lásky... Vliv barev na člověka dokazuje řada výzkumů. Obklopíte-li se určitou barvou, cítíte se dobře nebo špatně. Obrovskou moc má oblečení a móda. Pokud se oblékáteModa_astrologie_krasa do určité barvy, ovlivní energie barvy celý váš život. V případě, že se oblékáte do barvy, která neladí s vaší osobností, duší, podstatou, nebudete se cítit příjemně a nebude se vám dařit.

Za pomoci astrologie sestavíme osobní horoskop, který vám přesně napoví, jaké barvy používat a jakým se vyhnout. Jde o velmi individuální a jedinečnou barevnou typologii.

Horoskop vám poradí:

  • jakou barvou získat úspěch,
  • jakou barvou získat více síly, energie nebo odvahy,
  • jakou barvou si zvednout sebevědomí,
  • jakou barvou podpořit efektivní komunikaci,
  • jakou barvou prohloubit vazby a vztahy s lidmi,
  • jakou barvou se bránit před ovlivňováním druhých lidí.

Horoskop vám prozradí mnohem více. Osobní horoskop a astromóda jsou vaším nejbližším přítelem, který pomůže a poradí vždy správně. Stačí jen používat astrologie pro symbolické znázornění energie vaší duševní podstaty. Poznejte, které barvy ladí s vaší vlastní energií. Vypátrejte barvy, které vás brzdí a škodí vám.

Typologie_krasa_sebevedomí_horoskop_komunikaceNení nic jednoduššího, než si dopřát luxus a oblékat se do barevné energie. Začněte, co nejdříve a naučte se vymalovat si život správnými barvami.

Oblékáme se všichni, každý den, každý okamžik. Proč se tedy dál oblékat do barev, které vám škodí, brzdí vás, kazí vaše úsilí a odepírají radosti života. Skončete s tím! Otevřete dveře barvám své duše a uvolněte tak cestu úspěchu, pohodě, štěstí, aby naplnili váš život. Je to tak jednoduché!

Na konzultaci se můžete objednat přes objednávkový formulář, telefonicky nebo přes e-mail (viz kontakt).

Mohlo by Vás také zajímat o téma Astromóda:

Termíny přednášek Astrologie a astromóda. Klikněte.

Objednávka konzultace Astromóda.

Další články na téma Astromóda.

Zpět

© 2023 Copyright a grafika Zuzana Musilová