Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Hranice mezi vkusem a nevkusem

Publikováno: 13.10.2011

Vkus a nevkus se řídí mnoha pravidly, která někdy trefíte a jindy ne. Když zapátráte ve svých fotografiích, určitě narazíte na nevkusné modely sebe sama, které vám dnes vyvolají úsměv na tváři. Jako nevkusné něco uvidíte zpětně, ale Vkus_nevkus_astromoda_modauvědomte si, jak jste působili ve své době, mezi lidmi, se kterými jste se setkávali. A také zavzpomínejte, jak jste tenkrát žili, jak jste se měli, co jste asi prožívali nebo řešili.

Otázka vkusu a nevkusu je v první řadě otázka hladiny a druhu energie. Každá doba, situace, událost vyžaduje jinou úroveň energie, nese jinou atmosféru. V hmotném světě módy se pak „druh" energie projeví jako barva. Každá barva nese určitou energii, která však výrazně ovlivní-zabarví váš život.

Dnes například stále více svatebních hostů přijde na svatbu v černém. S odstupem času navštivte někdejší novomanžele. Určitě budou odloučení, rozvedení nebo budou řešit závažné partnerské problémy. Manželskou budoucnost „černých svateb" můžete sledovat u většiny známých osobností, kterým kolegové, přátelé a známí přijdou na svatbu v černém oblečení.

V průběhu života se mění i vaše osobní energie, měníte se vy. Proto i barvy, do kterých se oblékáte, vyžadují změnu. Velká změna probíhá okolo narozenin, což je období, kdy se osobní energie mění. S osobním astrologem můžete najít, Solarni_horoskop_astromoda_typologie_barvyjakou barevnou energii potřebujete pro daný rok, období nebo událost svého života. S pomocí horoskopu najdete vždy pravou barvu pro sebe i svůj život.

Skrze práci se Solárním horoskopem se učíte více vnímat sami sebe, vlastní energii. Dokážete reagovat na změny, které vyžadují také změnu v šatníku. Určitě to znáte, když si obléknete něco, v čem jste si ještě před pár měsíci, někdy i týdny připadali neodolatelní a dnes se cítíte nepříjemně nebo dokonce trapně. Změna osobní energie vyžaduje změnu i ve vašem životě. Naučte se proto žít svůj život, žít sebe sama se vkusem a vždy o krok napřed.

Objednejte si konzultaci se Solárním horoskopem jako horoskop Osobnost a do poznámky napište heslo Solar.

Mohlo by Vás zajímat z Feng Shui Terapie:

Přihláška na konzultaci s horoskopem. Klikněte.

Další články na téma móda a Astromóda.

Astrotipy aneb jaký bude úplněk a novoluní.

Čínský zodiak.

Další články o Astrologii a využití horoskopu.

Další články o Feng Shui.

Zpět

© 2023 Copyright a grafika Zuzana Musilová