Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Vnitřní Feng shui terapie – co s vámi udělá

Publikováno: 21.08.2014

Feng_shui_terapieVnitřní Feng shui terapie je naprosto unikátní metoda vnitřní práce na sobě, jejíž výsledky se rychle projevují v reálném životě. I malý posun je znát, a to nejen pro vás, ale změna je viditelná a znatelná i z pohledu druhých lidí.

Často se stává, že se člověku během vnitřní Feng shui terapie natolik čistí a harmonizuje nitro, vlastní energie, že se mu mění fyzické rysy jeho obličeje a člověk se stává viditelně krásnější a mladší, z pohledu druhých lidí se rozsvítí.

Lidé změnu vnímají jako stav čerstvé zamilovanosti, kdy zažíváte pocit nádherné radosti, víry, naděje, jistoty a vnitřní vyrovnanosti.

Jste-li zatíženi břemenem starostí, strachů, bolestí, ať z psychických nebo fyzických zranění, vystavujete svůj organismus obrovské zátěži, na kterou musí reagovat. Organismus musí vydat více ze svých sil, aby dokázal splňovat nároky, které jsou na něj kladené. To znamená, musí ustát více zátěže a stresu, což se negativně podepíše na stavu organismu. Viditelné známky jsou např. špatné držení těla, bolest, vyčerpání, strhaný obličej, šedivá pokožka, špatný stav vlasů a nehtů apod.

V případě, že dokážete dobře reagovat na požadavky a zátěž každodenního života, rodiny, práce a především vztahové nároky, jste v první řadě vyrovnanější. Vyrovnanost vychází z vnitřní síly, psychické odolnosti, vytrvalosti a vůle. Dokážete být otevřeni životu.

Feng_shui_terapieLidé cítí potřebu se uzavírat a velice často se ohradit jakousi bariérou, která je má chránit před okolím, světem, lidmi a nejvíce před nimi samými. Bariéra však vytváří pocit trápení, soužení a strádání, protože nejde o přirozený proces. Jestliže člověk přehlíží první varovné signály, přijde na řadu nemoc, protože bariéra způsobuje nerovnováhu, nestabilitu a vede k ucpání toku energie.

Energie neproudí jen kolem vás, ale také ve vás a samozřejmě plynule přechází mezi vaším vnitřním světem a světem, který obklopuje vaše fyzické tělo. Jakmile dojde k omezení proudění energie, v životě se začínají více kupit problémy, jež jste nuceni řešit. Čím více je tok energie ucpán, tím více problémů nastává nebo se stupňuje závažnost již existujících potíží.

Vnitřní Feng shui terapie harmonizuje proudění energie ve vás i v interakci s vaším okolím. Učí vás, jak reagovat na požadavky života i lidí. Učí vás vnímat sebe sama, poznat své skutečné Já a zjistit, nejen co si přejete, dát svému životu směr a řád, ale také jak vaše představy zrealizovat.

Terapie vás otevře životu, sobě a umožní uvidět možnosti, které jste předtím neviděli. Terapie není vhodná pro ty, kteří nechtějí svůj život změnit. Vnitřní Feng shui terapie totiž vede k velkým změnám v životě, který čeká, až ho konečně začnete žít.

Články a informace na téma vnitřní Feng shui terapie:

Další články Feng shui terapie.

Přihlásit se na úvodní konzultaci.

Přihlásit se na Terapii.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová