Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Terapie osobnosti

Publikováno: 16.02.2012

Dnes je rozšířeným problémem krize identity, krize osobnosti. Lidé cítí nekonkrétní nespokojenost a pocit, že stále něco chybí, ať se snaží dělat sebevíc. Z nějakého důvodu místo spokojenosti a pocitu životní rovnováhy, stability, přichází neklid a zmatek, že jste něco zapomněli, přehlédli. Stres narůstá a vy si jej sami vytváříte. Vnitřní pohoda není dokonalá, baTerapie_osobnosti ani částečná.

Důvodem je krize osobnosti. Cítit se vyrovnaně, spokojeně, šťastně a současně klidně je důsledkem ukotvení ve vědomí, že víte, kdo jste. Největší životní hádanka na světě, co po něm chodí lidé. Kdo jste? A neříkejte, že jste asistentka, šéfka, matka, nebo řidič či konzultant. To je práce, kterou děláte. Ale Kdo jste?

S tím souvisí další otázky. Například kam jdete? Pro co žijete? Co si přejete? Co doopravdy chcete? Co je smyslem a důvodem vašeho života? Základní otázky, na které především byste měli hledat odpovědi. Kdo jste? Odkud jste? Kam jdete? A opět ani zde neplatí zeměpisné a sociální odpovědi naučené ve škole, tzn. že pocházíte z určitého města a právě jdete nakoupit.

Vnitřní Feng shui terapie se zaměřuje ze všeho nejdříve právě na zjištění, kdo jste. Pokud nevíte, kdo jste, můžete se snažit na sobě pracovat, chodit k poradcům, konzultantům, psychologům, koučům, ale marně. Nemůžete přeskočit nejzákladnější úkol, a to zjistit, kdo jste. Je to natolik důležité, že se bez zjištění nepohnete z místa. Můžete se snažit cvičit jógu, běhat, studovat, cestovat, ale stále bude něco unikat. Nebudete se cítit kompletní.

V terapii se naučíte nejen klást si správné otázky, ale i hledat na ně odpovědi. Odpovědi, které jsou  správné pro vás, ne vhodné a odpovídající podle měřítek někoho jiného. Svou odpověď prožijete zcela novým způsobem, což vás může hluboce dojmout.Terapie_osobnosti_krize Vnitřní Feng shui terapie je velice hluboká technika sebepoznání a seberozvoje, která jde přímo k jádru problému, ke kořenům vaší osobnosti. Proto může zásadně změnit váš život, jakmile sami zjistíte, kdo jste, kam jdete a co si přejete.

Dokázat poznat pravdu o sobě bez ohledu na normy, pravidla, představy a očekávání společnosti, rodiny, lidí kolem vás je hluboká zkušenost a silný prožitek. Setkat se sám se sebou je zásadní hybná síla života. Vnitřní Feng shui terapie vám vrátí chuť do života, radost ze sebe, nabije vás novou energií a rozjasní vaši tvář i život.

Pokud to myslíte se svým životem vážně, musíte začít u sebe. Přihlaste se na úvodní konzultaci nebo rovnou na úvodní astrologickou konzultaci. Horoskop je rentgenem života a prozradí, kde začít hledat, kdo jste. Můžete být hodně překvapeni, jak moc a jak rychle se dají věci do pohybu.

Mohlo by vás zajímat:

Vnitřní Feng Shui Terapie.

Další články o Feng shui.

Konzultace.

Objednávka na úvodní konzultaci.

Přihláška na úvodní astrologickou konzultaci. - zaklikněte osobnost.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová