Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Energetičtí upíři nejsou jedinou hrozbou následujících dní. Více v novém astrotipu.

 


Poradna

Zpět na přehled

Vztahy
Partnerské, rodinné i pracovní vztahy
Dodatek Zuzka Musilová 15.12.2010
Podobnou situací prochází i Váš manžel, který se může potýkat s problémy s lidmi v práci a přepracovaností. Zde je potřeba Feng shui celého bytu, jeho odborné vyčištění a harmonizace energie.
Správná profesní změna Zuzka Musilová 15.12.2010
Aktuální pracovní situaci způsobil dlouhodobý vliv, který bude působit až do února příštího roku. Způsobuje ztráty v povolání, zklamání, ztráty naděje a víry, omyly i falešné přátele a intriky z jejich strany. Ve spojení s vnitřní nepohodou a obavami procházíte obdobím, které není příliš vhodné pro důležitá rozhodnutí. Především je nutné zklidnit chaos myšlenek a začít pracovat na svých obavách a pochybnostech, jelikož se starosti mohou projevit na zdravotních problémech. Snažte se všímat si černých myšlenek a zastavit je. Není to jednoduché, ale zkoušejte to. Nejlepší pomocí na negativní myšlenky jsou meditační cvičení. Pro doporučení vhodné práce doporučuji osobní horoskop se zaměřením na práci.
Dodatek Jana F. 06.12.2010
Zvláštní je, že v obdobné situaci se najednou (pro něj trochu netypicky)ocitl i můj manžel.5.6.1979 ve 13 v Ústí nad Labem. Díky, Jana F.
Správná profesní změna Jana F. 06.12.2010
Dosud jsem pracovala jako učitelka, navzdory pocitu o pravosti své volby, mě toto zaměstnání velmi vyčerpalo. Stále toužím i po tvůrčí činnosti (psaní), event. cokoli s organizováním. Nyní jsem na MD, o všem přemýšlím, ale kdykoliv vykročím nějakým směrem, hned ho zase ztrácím a nejsem přesvědčená o jeho správnosti či mě potká nějaký nezdar. Co s tím, kde začít? 20.8.1979 v 18.45 na Mělníku.Děkuji

Zpět na přehled

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová